wtorek, 9 lipca 2013

#14 Joanna Jedwabiste serum wygładzające

Hejoo ! :)

Tak więc wakacje już trwają z czego się niezmiernie cieszę ! :) Ostatnie tygodnie szkoły jakie miałam były strasznie wyczerpujące, dużo stresu, nauki ale jakoś radę się dało :) Byłam już na tygodniowych wczasach u babci a teraz dopiero chyba w sierpniu pojadę nad Solinę na kilka dni :D

Dzisiejszym tematem posta będzie Jedwabiste serum wygładzające z Joanny które kupiłam już jakiś ponad rok temu i do tej pory go mam i zużyć go nie mogę..
Kupiłam go rok temu na wakacjach ponieważ skończył mi się jedwab i chciałam wypróbować czegoś nowego, więc bez jakiego kol wiek namysłu postanowiłam go kupić i ? I tak w zasadzie nic.


Od producenta:

Doskonałe właściwości
Jedwabiste serum wygładzające Joanna Professional zostało specjalnie opracowane do stosowania w salonach fryzjerskich. Nadaje miękkość i zdrowy, piękny wygląd nawet zniszczonym włosom. Zawiera witaminę E oraz sprawdzone składniki silikonowe, pozwalające na nowoczesną stylizację fryzury.

Profesjonalne rezultaty
  • włosy wygładzone i jedwabiste w dotyku 
  • miękkie i zdrowo wyglądające
  • poskromione i łatwe do rozczesanie
Sposób użycia:
Niewielką ilość serum rozprowadzić równomiernie na wilgotnych bądź suchych włosach, omijając nasady. Modelować do uzyskania pożądanego efektu

Rada profesjonalistów:
wyjątkową gładkość i blask fryzury uzyskasz po nałożeniu dodatkowej, niewielkiej ilości produktu na wysuszone i wymodelowane włosyMoja opinia:
Mhmm nie mogę się doczekać aż wyrzucę puste opakowanie :) Dlaczego ? Obciąża włosy i to nieraz , wyglądają okropnie.. A tak poza tym to producent obiecuje nam "miękkie i zdrowo wyglądające" tak, na zdrowe to też one nie wyglądają co więcej może nawet nieco przesusza te włosy w jakimś stopniu co w ogóle nie ma nic wspólnego z zdrowo wyglądającymi włosami ! Jedyny plus to chyba taki że je rzeczywiście poskramia i jakiś mało odczuwalny sposób są one nieco miękkie ale tylko przez chwilę po zastosowaniu.. No ale nie stosuję na szczęście tego tak często tyko od czasu do czasu gdy moje włosy na prawdę zrobią się wielkim puchem wtedy akuratnie się to przydaję ^^ Także ogólnie więcej go nie kupię ! A tak poza tym to kosztował gdzieś około 20 zł.. Nie pamiętam już dobrze.


Dodam że ma wygodny atomizer.

Tak wyglądają moje spuszone włosy rano.
Na szczęście rzadko to się zdarza :)
                                                                                                                                                                                           

A tak wyglądają zaraz po zastosowaniu serum z Joanny.
                                                                                                                     
2 komentarze:

  1. zdecydowanie nie jest warte swojej ceny ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. takie duże pojemności produktów tego typu są dla mnie katorgą... szczególnie, jak kosmetyk się nie sprawdza :(

    OdpowiedzUsuń